بسم الله الرحمن الرحیم

 

با سلام و عرض ادب خدمت شما دوست گرامی

 

قوانین سایت:

 

۱- در انتخاب نام کاربر دقت لازم داشته باشید و حدالامکان نام کاربری با حروف لاتین (انگلیسی) تعیین شود . در صورت دیدن استفاده از نام های کاربری رکیک وزشت و همچنین ضد ایرانی کاربر بدون اطلاع اخراج خواهد شد.

 

۲– رعایت ادب و احترام در برابر دیگر کاربران برای فعالیت  الزامیست. در صورت مشاهده هرگونه بی احترامی, با کاربر فوق برخورد خواهد شد.

 

۳- استفاده از متون یا تصاویر رکیک و ناشایست که با عرف جامعه ی ایرانی در تناقض باشد تحت هر عنوان غیر مجاز است.

 

۴زبان رسمی این سایت فارسی است،لذا از نوشتن با رسم الخط های دیگر جز فارسی جدا خود داری نمایید.

 

۵-  کارجویان میتوانند از پیغام خصوصی برای ارتباط با کارفرمایان استفاده نمایند اما با توجه به اینکه صاحب سایت اجازه دسترسی و نظارت بر این حق شخصی کاربران را ندارد هیچگونه مسولیتی در قبال پیغام ها را بر عهده نخواهد داشت.

 

۶- در صورت مشخص شدن مسئله ای در پیغام های خصوصی که موجب ناراحتی یک کاربر شود با  خاطی برخورد خواهد شد.

 

۷- مشترک موظف است در هنگام ثبت نام تمامی مشخصات صحیح خود را وارد نموده که در شرایط مورد نیاز به طور سریع بتوان با انها ارتباط برقرار کرد ، در غیر این صورت از ارائه سرویس معذور هستیم و هزینه ی پرداخت شده غیر قابل بازگشت خواهد بود.

 

۸- اطلاعات تماس کارجویان ( شماره تلفن) در صفحه رزومه برای حفظ حریم شخصی قایل رویت نیست و کارفرمایان جهت اطلاع از شماره یا نحوه تماس با کارجو می توانند از طریق فرمی که در سایت تعبیه شده هست یا از طریق پیغام خصوصی به یوزر مدیریت (minabkar) ارتباط برقرا کنند, یا به صورت مستقیم میتوانند به خود کاربر از طریق پیام درخواستی را که دارند ارسال کنند که در این صورت کاربر در صورت لزوم با کارفرما ارتباط برقرار خواهد کرد و هیچ مسولیتی سایت بر عهده نخواهد گرفت.

 

۹- اطلاعات تماس کاربران فقط و فقط در صورت تایید خود کاربران برای کارفرمایان ارسال خواهد شد.

 

۱۰- موارد آورده نشده در این قوانین طبق نظر مدیر ارشد بررسی و قوانین مربوط به آن مورد تا حد امکان متشابه به قوانین آورده شده در بالا خواهد بود و خط مشی آنها را دنبال خواهد نمود.